در تکنولوژی اس ام اس از مصرف کنندگان کمی در مورد عملکرد داخلی از شبکه و اس ام اس ها بین آنها و گروه های اجتماعی خود را منتقل می شود. که پیام در موقع تا به نوبه خود و رابط انسان و ماشین ساده و آسان برای استفاده است – آنها تنها در مورد چند چیز است که به قیمت مربوط نمی کنند. با این حال، اپراتورهای اس ام اس  تثبیت زیرساخت به عنوان یک جزء کلیدی از شبکه های فردا را ببینید. همه خدمات اس ام اس  توابع معمول مانند ذخیره سازی اس ام اس ، مسیریابی و رابط. استانداردهای جدید در حال تکامل هستند، مانند شروع جلسه پروتکل

(SIP)، که وعده اپراتور ارسال اس ام اس احتمال ریزش همه خدمات پیام رسانی مبتنی بر فعلی خود را بر روی یک پلت فرم واحد –eliminating برنامه های متعدد است که استفاده از بی شمار از پروتکل و شبکه.

بنابراین به نظر می رسد این سرویس پانزده ساله که در ابتدا تلاش به دست آوردن محبوبیت ادامه خواهد داد به رشد و یک جزء کلیدی از ارتباطات تلفن همراه در سراسر جهان برای آینده قابل پیش بینی باقی می ماند.

درباره TEKELEC

اس ام اس بازاریابی را توانست با یافتن در قلب ترین شبکه های جهانی، راه حل های شبکه marketleading، حامل درجه TEKELEC را فعال کنید تحویل امن و فوری از تماس و پیام های متنی برای بیش از یک میلیارد مشترک تلفن همراه و خطوط ثابت. راه حل های مدیریت جلسه این شرکت اجازه می دهد اپراتورهای مخابراتی برای مدیریت برنامه های کاربردی متنوع، دستگاه، فن آوری و پروتکل ها، در سراسر شبکه های موجود و در حال تحول، به دیدار با خواسته های امروز

 

 

اس ام اس ترافیک کمک به رشد در سرعت (3)

اس ام اس ترافیک کمک به رشد در سرعت (3)

مصرف كننده. TEKELEC منحصر به فرد را تضمین اپراتورهای مخابراتی اس ام اس باید در یک مسیر روشن به مهاجرت فکر تهیه مکان مستقل مبتنی بر شبکه های IP، و آنچه می آید بعد، با انعطاف پذیری اس ام اس برای استقرار راه حل اس ام اس در سرعت دیکته شده توسط نیازهای کسب و کار خود را.

نظر شما چیه؟