مشخص است که تفاوتی در اصل موضوع که همان ارسال و دریافت اس ام اس است ایجاد نمی کند. دلیل این امر این است که شرکتهای ارائه دهنده سامانه اس ام اس تنها تا زمانی بر روی پیامک کنترل دارند که آن را به وب سرویس اپراتور تحویل نداده باشد، اما پس از تحویل اس ام اس به اپراتور دیگر کنترلی بر رسیدن و یا نرسیدن آن نخواهند داشت.

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصل کاربرد سامانه های اس ام اس یا همان پنل در کجاست؟ و یا چه کسانی می توانند از آنها استفاده کنند؟ یا شاید یه دنبال توجیه اقتصادی استفاده از آنها هستید.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که روزانه اس ام اس های تبلیغاتی مختلفی را دریافت کرده باشید ، شما هم می توانید از جمله کسانی باشید که این اس ام اس ها را ارسال می کنند .

اس ام اس سنتر به عنوان یکی از پیشگامان عرضه سامانه های ارسال و دریافت sms  تبلیغاتی و نیز پنل ارسال اس ام اس با فراهم سازی بستری آسان این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کرده است .

شما می توانید از طریق پنل های اس ام اس سنتر با هر سطح دانش و معلوملتی اقدام به ارسال smsتبلیغاتی نمایید و تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده نمایید. سامانه اس ام اس و سامانه پیام کوتاه بستری ساده و آسان را برای ارسال پیامک در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم کرده است .

 

 

 

نظر شما چیه؟