سامانه اس ام اس 5000 چیست ؟

 

سامانه اس ام اس 5000 مجموعه ای از کامل ترین و جذاب ترین امکانات ارسال پیامک را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با توجه به نوع و تعداد ارسال پیامک های خود پنل ارسال اس ام اس مناسب را از لیست زیر انتخاب و ثبت نمایید .

ه نرم افزار یا سخت افزاری که جهت تامین و براورده سازی نیاز کاربر در یک موضوع خاص طراحی و پیاده سازی شده باشد سامانه می گویند.
همانند سامانه ثبت نام آنلاین بانک ها یا سامانه کارت هوشمند سوخت و یا سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه و…

هدف از ایجاد سامانه اس ام اس 5000 :

با گسترش علم وفن آوری نوین بشری و افزایش سطح اطلاع رسانی ، ایجاد یک پایگاه قوی اطلاع رسانی جهت ارتباط با سایر شرکتها، نهادها و ارتباط های الکترونیکی الزامی خواهد بود.
امروزه سامانه های بزرگ اینترنتی و تبلیغاتی مثل سامانه اس ام اس 5000 بر پایه شبکه و سرویسهای مخابراتی یکی از نیازهای اصلی جوامع پیشرفته و بزرگ در دنیا است،سامانه اس ام اس 5000 لذا جهت بومی سازی این مهم در کشور عزیزمان ایران بر آن شدیم تا با بهره گیری از دانش بومی و متخصصین این عرصه گامی موثر جهت تولید سامانه های مورد نیاز کشور برداریم.

 

 

 

سامانه اس ام اس 5000 چیست ؟

سامانه اس ام اس 5000 چیست ؟

سامانه اس ام اس 5000 چیست ؟

سامانه اس ام اس 5000  (پنل پیامک)، نرم افزاری تحت وب است که با اتصال به وب سرویسهای ارائه شده مخابراتی امکان ارسال پیام کوتاه به صورت خیلی سریع و با تعداد بالا را فراهم می سازد.

سامانه اس ام اس 5000 در ابتدای پیدایش سرویس پیام کوتاه در کشور عزیزمان، امکان ارسال پیامک به صورت انبوه از طریق سرویسهای ارزش افزوده مخابراتی به این صورت وجود نداشت، لذا اولین نوع سرویس اطلاع رسانی پیامکی از طریق مودمهایی که به رایانه متصل میشدند و قابلیت اتصال به سیم کارت را داشتند به وجود آمدند. به این مودم ها GSM Modem می گویند.

اما با پیشرفت این صنعت سامانه اس ام اس 5000 در جهت اطلاع رسانی سریع و ارزان و همینطور با افزایش تعداد اوپراتورهای ارائه سرویس پیام کوتاه استفاده از روشهای قدیمی ارسال پیام کوتاه منسوخ شد و صاحبان مشاغل و صنایع و… از سرویسهای جدید بهره می برند.
از مزایای این سرویسهای جدید می توان به سریع و راحت بودن در اتصال، سرعت بالا در ارسال، امکانات ویژه و هوشمند انواع ارسال پیام کوتاه به صورتهای مختلف مثل زماندار-متناظر-هوشمند-ارسال سر رسید و همینطور ارائه بانکهای اطلاعاتی جهت ارسال و معرفی خدمات یا کالا به صورت انبوه در مناطق و یا مشاغل مختلف اشاره کرد.

نظر شما چیه؟