سامانه اس ام اس 5000 کارش چگونه هست

 

در سامانه اس ام اس 5000 مدام از مشتریان خود اطلاعات جمع آوری کنید. این اطلاعات به شما بیشتر و بیشتر کمک می کند تا بر اساس نیاز مشتریان و مخاطبان به آنها پیامکهای تبلیغاتی اختصاصی و متناسب بفرستید. روشهای جمع آوری اطلاعات از مشتریان بسیار متنوع است اما یکی از این روشها جمع آوری اطلاعات از طریق سامانه اس ام اس 5000 است. می توانید به آنها اعلام کنید که اگر علاقمند به موضوع خاصی هستند به شما عدد یا واژه خاصی را ارسال نمایند.

ارائه دهنده خوب سامانه اس ام اس 5000 پیامکی انتخاب کنید. بانک اطلاعاتی از شماره موبایل ها که ارائه دهنده سامانه پیامکی در اختیار شما قرار می دهد بسیار حائز اهمیت است. یک ارائه دهنده خوب باید شما را به لیست گسترده ای از مشتریان هدف شما بر اساس صنف، جنسیت، سن، منطقه و …. متصل نماید. سایر ویژگیهای یک ارائه دهنده از جمله پشتیبانی، کیفیت ارسال، تعرفه ها و …. نیز از درجه اهمیت قابل توجهی برخوردار هستند.

 

 

 

 

سامانه اس ام اس 5000 کارش چگونه هست

سامانه اس ام اس 5000 کارش چگونه هست

 در سامانه اس ام اس 5000 متن پیامک تبلیغاتی :
* هرگز از متون و تعداد کارکترهای چند صفحه ای برای ارسال اس ام اس ازسامانه اس ام اس 5000  استفاده نمائید و تا سر حد امکان اس ام اس خود را ویرایش کرده و تا آنجا که به اصل پیامک تبلیغاتی شما آسیب نرسد خلاصه نویسی کنید.
* سامانه اس ام اس 5000 در متن پیامک خود از شعارهای (بزرگترین- بهترین- کاملترین و..)استفاده ننمائید و سعی نکنید در میان رقبای کاری،خود را با ارسال اس ام اس تبلیغاتی بزرگتر از دیگران جلوه دهید.
* با سامانه پیام کوتاه خود اس ام اس به زبان فارسی ارسال نمایید و تا سرحد امکان از ارسال اس ام اس تبلیغاتی به زبان لاتین پرهیز کنید
* درابتدای پیامک تبلیغاتی خود ،مخاطب را با عناوین (مشتری گرامی،دوست گرامی،و یا نام شخص و…)مورد خطاب قراردهید.
* سامانه اس ام اس 5000 در ارسال اس ام اس انبوه میزان تخفیفات در نظر گرفته شده برای مشتریان را منظور کنید
* اگر چه از زبان فارسی جهت ارسال پیامک استفاده میکنید سعی کنید پیامک تبلیغاتی شما کتابی و رسمی نباشد وبه زبان عامیانه اس ام اس ارسال کنید.
* خودتان را بجای دریافت کننده سامانه اس ام اس 5000 قرار دهید و با آنالیز احساستان نسبت به دریافت اس ام اس مربوطه در ویرایش متن اس ام اس خود دقت بیشتری نمائید
* هرگز از یک متن اس ام اس  تبلیغاتی انبوه به دفعات و مکرر استفاده نکنید و در هر دوره ارسال اس ام اس انبوه متن جدیدی را فراهم کنید.

چرا که خود شما اگر در ساعات پایانی شب 9-12 و یا ساعات آغازین صبح 5-8 صبح پیامک تبلیغاتی دریافت کنید چه احساسی خواهید داشت ؟؟

بهترین زمان برای ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس 5000 بین ساعات 11-16 است

نظر شما چیه؟