سامانه پیامک 5000 در بیمه

سامانه پیامک 5000

وقتی تبلیغات یک شرکت و یا سازمان از طریق بیلبوردها و یا آگهی های سمعی و بصری پخش شده از طریق تلویزیون شهری و شبکه های سراسری و یا محلی صدا وسیما که همگی تبلیغاتی به اصطلاح همه گیر هستند، انجام می پذیرد عوامل بسیاری در گیرایی و تاثیر این تبلیغات نقش بازی می کنند (سامانه پیامک 5000 ).
برای روشن تر شدن این موضوع به عنوان مثال  تأثیر تبلیغات بصری از طریق بیلبورد و تبلیغ با سامانه پیامک 5000  را با هم مقایسه خواهیم کرد.
وقتی یک بیلبورد تبلیغاتی با کیفیت بسیار بالای گرافیکی و چاپ آماده می شود، اولین مساله محل نصب تابلو می باشد. محل های شلوغ و پر ترافیک، محل های متوسط نشین ، محل های متول نشین و … تمام اینها و حتی قیمت تابلوها در شهرهای مختلف و همچنین نقاط مختلف هر شهر، فاکتورهایی هستند که باید مورد توجه  قرار گیرند.

 

 

سامانه پیامک 5000 در بیمه 1

سامانه پیامک 5000 در بیمه 1

فرض کنید، شرکت و یا سازمان محلی را که تردد و ترافیک بسیاری دارد، جهت نصب انتخاب نماید. پس ازنصب، اثر گذاری تبلیغات به عواملی بستگی دارد که به آنها متغیرهای پنهان می گویند.  این متغیرها علی رغم تاثیر مستقیمی که در نتیجه تبلیغات دارند، هیچگاه قابل اندازه گیری نمی باشند.
سامانه پیامک 5000 سلیقه افراد و مشکلات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه در طول مدتی که تابلو تبلیغاتی شما در این محل پرتردد نصب است اثر بسزایی در توجه به تبلیغ دارد. اثر طیف های زندگی مختلف به چشم افراد مختلف و مشکلات اجتماعی که باعث عدم توجه افراد به اطرافشان می شود گاهی باعث می شود از ۲ میلیون فردی که از جلوی یک بیلبورد تبلیغاتی عبور میکنند ۱۰۰هزار نفر هم با دقت این تابلو را نگاه نکنند و حتی ناخودآگاه آنها نامی هم در ذهنشان نگه ندارند و…

با استفاده از سامانه پیامک 5000 تبلیغاتی ایران می توانید قرارداد بیمه ۹۹ سال با بیمه گذاران منعقد نمائید .

شما می توانید با هزینه ای بسیار اندک به مخاطبین دارای تلفن همراه که در محدوده دفتر بیمه شما ( مثلا در منطقه ۶ تهران) ، یا هر شهر دیگر قرار دارند ، پیامکی را جهت جلب توجه و آشنایی آنها با امکانات و مزایای بیمه ارسال نمائید ، به این نکته توجه داشته باشید که زمانی که شخص می خواهد بیمه خود را تمدید کند اولین شرکت یا مرکز که به خاطر می آورد ، شماره اختصاصی سامانه پیامک 5000 شما می باشد که در INBOX گوشی تلفن همراه وی چند مرتبه نزدیک شدن به زمان انقضای دوره بیمه را یادآور شده و یا مزایای طرح های مختلف و جدید بیمه ای آشنا نموده است

سامانه پیامک 5000 شماره پیامکی که مختص به دفتر شما می باشد !

اگر از دوستان بیمه گذاران مشتری شما شخصی یک دفتر بیمه معتبر را پرسوجو نماید ، مخاطب شما به سادگی با Forward کردن پیامک های شما که حاوی طرح ها و تخفیفات ویژه بیمه ای میباشد ، به سادگی او را راهنمائی خواهد نمود.

نظر شما چیه؟