آیا می دانید چرا بیشتر سازمان ها ترجیح می دهند محصولات و خدمات خود را بصورت ارسال پیامک معرفی و تبلیغ کنند؟ چرا تبلیغات پیام کوتاه بهتر از انواع دیگر تبلیغات است؟

چرا ارسال پیامک باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود؟ فواید تبلیغات با پیام کوتاه چیست؟

شما با ارسال پیامک می توانید اتفاق های زیر را برای خود فراهم آورید :

۱. صرفه جویی در هزینه : هزینه ارسال پیامک نسبت به هزینه سایر روش های تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار کمتر است. بنابراین بسیاربه صرفه است .

۲.صرفه جویی در زمان: با نوشتن متن یک پیامک و کلیک بر روی دکمه ارسال در کمتر از یک دقیقه خود را به همگان معرفی نمایید ، و تبلیغات کالای خود را به نمایش می گذارید . بدین ترتیب با کمترین وقت ، بیشترین تبلیغات را بدون خروج از محل کار یا منزل خود به راحتی داشته باشید.

۳برقراری ارتباط قوی با مشتریان : شما می توانید با مشتریان خود کمتر از یک دقیقه فاصله داشته باشید و آنها را از جدیدترین تحولات کسب و کار خود آگاه کنید. برای این کار کاغذ و قلم و تلفن را کنار بگذارید و تنها با ارسال یک پیام کوتاه اینترنتی به مشتریان خود نزدیک و نزدیک تر شوید.

۴.گسترش بازه تبلیغات : تبلیغات کار خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی انجام دهید. تنها با فشردن دکمه “ارسال” تمامی مخاطبین شما در سراسر کشور و در هر لحظه تحت پوشش قرار می گیرند، بر خلاف روش های دیگر تبلیغاتی که محدودیت زمان و مکان دارند.

نظر شما چیه؟