تکامل از متن پیامک

 

تولد متن پیامک

در 1992 دسامبر 3، پیام متنی اول از کامپیوتر نیل Papworth به ریچارد جارویس ‘تلفن همراه ارسال شده است. آن را به سادگی به عنوان خوانده شده “کریسمس مبارک.” طی یک سال، نوکیا منتشر شد اولین گوشی تجاری در دسترس تلفن همراه، که پیامک های متنی به عنوان یکی از گزینه های آن است. در سال 1995، آمریکایی ها به طور متوسط ​​0.4 متون هر ماه ارسال شده. در سال 2011، این تعداد به رشد باور نکردنی 357. پیام های متنی تعدادشان کمتر تماس های تلفنی برای اولین بار در سال 2007.
پیام کوتاه پیشی تماس

بیست سال پس از متن Papworth است، تبادل پیامک های مبتنی بر متن به یک صنعت 585 میلیارد $ snowballed. امروز، متون برای اهداف فراتر از ارتباطات فقط شخصی، مانند کمپین های تبلیغاتی، کمک های خیریه، یادآوری قرار ملاقات، و حتی هویت هشدار سرقت استفاده می شود.

متن پیامک باقی می ماند محبوب ترین سرویس داده های تلفن همراه در سراسر جهان، با بیش از 74 درصد از کل مشترکان تلفن همراه به طور فعال با استفاده از SMSپیامک حامل خود را (سرویس پیامک). که 2.4 میلیارد نفر در ارسال و دریافت پیامک های متنی را به صورت منظم است. جای تعجب نیست، پس، که بیش از 8 تریلیون متون تنها در سال 2011 تولید شد – و این تعداد انتظار می رود رشد به عنوان نسل جوان ورود به دنیای گوشی های هوشمند و برنامه های داده.
نگاهی کنترل از پیام کوتاه خود را

مانند بسیاری از اشکال ارتباطی مدرن، پیام کوتاه فراتر از محدودیت های اصلی خود تبدیل شده است. شما یک   انواع برنامه های چت و برنامه های کاربردی تلفن همراه، مانند صدای گوگل، کیک، و واگن باری، ارائه جایگزین به پیامک پرداخت می شود. برنامه Rebtel، ارائه می دهد پیامک بین المللی با نرخ 98٪ ارزانتر از ارائه دهندگان سنتی، یک انتخاب قابل اعتماد و راحت برای کاربران علاقه مند به ارسال پیامک های متنی در سراسر جهان است.

این مشکل به تصور جهان بدون پیشرفت های مدرن در فن آوری ارتباطات. امروز، برای ارسال مقادیر نامحدودی از پیامک های متنی ارزان و آزاد وجود دارد امکانات بی پایان است. پیامک های سنتی – و همچنین گزینه های پیامک جایگزین های بی شمار – آن را ممکن است به صحبت به هر کسی، در هر نقطه، در هر زمان.

نظر شما چیه؟