پیامک و پیشرفتش

 

اختلال در بخش A2P را یک شبکه مخابراتی جهانی قابل دسترس بیشتر را

پیامک را می توان به فرد به فرد (P2P) پیامک، که در آن دو مشترکان تلفن همراه تبادل پیام است.

نرم افزار به فرد (A2P) اس ام اس یا پیامک، از سوی دیگر، اجازه می دهد تا یک برنامه برای ارائه پیامک های به مشترکین تلفن همراه. موارد استفاده معمولی برای پیامک A2P SMS شامل تایید پرداخت، یادآوری قرار ملاقات، به روز رسانی حساب از بانک ها، بلیط های تلفن همراه، به روز رسانی پرواز، و غیره

این موضوع را با SMS A2P سنتی است که این فرایند سنگین پیامک است و می تواند گران قیمت برای شرکت ها برای استقرار. روش سنتی نیاز به یک شرکت برای برقراری ارتباط با انواع واسطه ها – مانند جمع آوری پیامک یا SMS، ارائه دهندگان دروازه، بازاریابان و نمایندگان فروش – قبل از به دست آوردن دسترسی به موجودی پیامک یا  SMS از اپراتورهای شبکه های مختلف.

امروز، نسل جدیدی از سیستم عامل های ارتباطی ابر با بهره گیری از فن آوری به راحتی به خدمت برای افزایش کیفیت دهش پیامک. آنها همچنین ترکیب یک مدل پرداخت به ازای هر استفاده از خدمات پیامک  ابر هزینه با تلفن ساده برنامه رابط برنامه کاربردی (API) ابزار به آن را آسان برای توسعه دهندگان به ادغام برنامه های کاربردی خود در حالی که حفظ هزینه های عملیاتی پایین.

در واقع، این را دور می زند نیاز به واسطه. در دسترسی به شبکه مخابراتی جهانی به طور مستقیم، شرکت به دست آوردن زمان تحویل سریع تر و قابلیت اطمینان بهتر از خدمات است.

این باعث می شود A2P اس ام اس یا پیامک به شرکت های در دسترس – به ویژه راه اندازی – و توسعه دهندگان نرم افزار که قبلا با فقدان منابع مالی و انسانی مورد نیاز توسط مسیر سنتی محدود بود.
رشد دو فاکتور تأیید هویت و امنیت از طریق پیامک یا SMS

نظر شما چیه؟