پیام کوتاه رایگان با استفاده از ۰۹۱۹

پیام کوتاه رایگان با ۰۹۱۹
شما میتوانید با فرا گرفتن این آموزش با همراه اول اعتباریتون به ۹ تا شماره انتخابیتون اس ام اس یا پیام کوتاه بدید بدون اینکه از شارژتون کم بشه.
بعدم تو مراحل زیر اصلا” عجله نکنید و با حوصله مراحل رو انجام بدید و اگر انگلیسیتون خوبه با دقت گوش بدید چون تماس با ۴۴۴ کاملا” رایگانه،پس با حوصله انجام بدید.
برای اینکار اول با شماره خدماتی ۴۴۴ تماس بگیرید،این شماره گویاست و باید یه خانمی انگلیسی خوش آمد بگه و صحبت کنه.دقت کنید انگلیسی صحبت کنه.
حالا اگه فارسی صحبت کرد خانومه،اینکارو بکنید تا انگلیسی حرف بزنه:
۱_ ۴۴۴ رو شماره گیری کنید.
۲_ عدد ۷ روبزنید(برای رفتن به منوی تغییر زبان)
۳_ عدد ۲ رو بزنید(برای تغییر زبان)
۴_ عدد ۱ رو بزنید(برای ثبت تغییرات و ذخیره زبان و قطع ارتباط)
تازه کار اصلی شروع میشه، زیاد عجله نکید برای پیام کوتاه مجانی !!!دوباره با ۴۴۴ تماس بگیرید و ایندفعه اگر خانومه انگلیسی صحبت کرد مراحل زیر رو انجام بدید:
۱_ تماس با ۴۴۴
۲_ بعداز اینکه خانمه انگلیسی صحبت کرد عدد ۵ رو بزنید.
۳_حالا عدد ۱ رو وارد کنید.
۴_شماره موردنظر رو وارد کنید(مثلا”******۰۹۱۲) و آخرش # رو بزنید(اگر # نزنیدشماره گیری میکنه،پس مربع رو بزنید حتما” )
۵_حالا که # رو زدید شماره موردنظرتون ثبت میشه و منتظر بمونید تا اپراتور شماره ای که وارد کردید رو بخونه و عدد یک رو بزنید تا ارتباط شما قطع بشه.
(بند ۵ یه روایت دیگه ام داره و اینه که:بعد از وارد کردن شماره و زدن مربع،عدد یک رو بزنید و منتظر بمونید تا شماره وارد شده رو بخونه و بعد ارتباط رو قطع کنید.)
۶_ همونطور که گفتم تا ۹ تا شماره جاداره پس برای اضافه کردن شماره بعدی،بعد از اتمام مرحله ۵ بجای قطع ارتباط،دوباره عدد ۱ رو بزنید و بعد شماره مورد نظر(مثلا”*******۰۹۳۵) و # و …
۷_ به همین ترتیب تا ۹ تا شماره رو وارد کنید.

 

پیام کوتاه رایگان می خواهید ؟

پیام کوتاه رایگان می خواهید ؟

 

نظر شما چیه؟