پیام کوتاه و هدف از استفاده از آن

قابل پرداخت بودن

بازاریابی با پنل اس ام اس یا پیام کوتاه (sms panel) قابل توجیه و قابل پرداخت برای هر شخصی می باشد. در واقع ما در مورد هر ریال در هر یک پیامک صحبت می کنیم. کوچکترین تجارت می تواند با 20 تا 50 هزار تومان در ماه شروع شود. در واقع برای اشخاصی که دارای یک تجارت می باشند کمترین هزینه تبلیغات، سامانه پیام کوتاه می باشد که موجه ترین هزینه در تمامی تبلیغات می باشد.

 

 

 

هدف اصلی در استفاده از پیام کوتاه یا همان اصلاح عامیانه بین مردم اس ام اس

 

پیام کوتاه و هدف از استفاده از آن

پیام کوتاه و هدف از استفاده از آن

یعنی شما نیاز دارید تا مطلبی که مهم است را بیان کنید پس باید پیشنهاد خود را خیلی سریع و شفاف به مخاطب خود برسانید. به این دلیل است که بیشتر از 95% پیام های کوتاه توسط کاربران خوانده می شود.

پنل پیام کوتاه چیست ؟

پنل پیامک،نرم افزار تحت وبی است که از طریق اینترنت در هر کجای دنیا که باشید،به شما این امکان را می دهد تا تنها با داشتن یک نام کاربری و رمز عبور ،به مدیریت تبلیغات پیام کوتاه ی،اطلاع رسانی و گسترش کسب و کار خود بپردازید.
این سامانه قابلیت ارسال،دریافت پیام کوتاه را از طرق مختلف در اختیار شما قرار می دهد و این امر تنها از طریق اینترنت و بدون نیاز به دستگاه های جانبی میسر خواهد بود.فراپیامک با امکانات متنوع از قبیل تلفن گویا،فکس،پیام کوتاه صوتی و… شما را در ایجاد یک دفتر کار مجازی و مدیریت کسب و کارتان یاری خواهد کرد.

 

نظر شما چیه؟